English language 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 212     T: (48) 58 554 45 22     F: (48) 58 552 33 15       formularz kontaktowy   
Pomóż nam pomagać innym! Twój 1% nie pójdzie na marne.
Pomóż nam pomagać innym! Twój 1% nie pójdzie na marne.

Fundacja opiekuje się dziesięcioma podopiecznymi. Jest to pomoc stała, wspieramy ich w codziennym życiu i zmaganiu się z chorobą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podopiecznymi :)
Magdalena Rawska
Magdalena Rawska

Magdalena ma 18 lat i urodziła się w wrodzoną złożoną wadą serca pod postacią Tetralogii Fallota i ASD II. Wada serca to przypadłość na całe życie- nie wyrasta się z tego i nie można przywrócić sercu anatomicznej budowy- tego jednego medycyna jest dziś p
Adrian Jarosz
Adrian Jarosz

17.10.2013 u Adriana doszło do zatrzymania krążenia i uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Obecnie jest w śpiączce i czeka go długotrwała i kosztowna rehabilitacja.
Kuba Pultyn
Kuba Pultyn

W marcu 2013 roku Kuba został ciężko poszkodowany w wypadku autokarowym. Przeszedł wiele operacji ratujących życie. Udało się. Teraz przed Kubą długi proces leczenia. Na ten cel gromadzimy środki.
Joachim Mogiełka
Joachim Mogiełka

Jeżeli ktoś z was chce przeznaczyć swój 1% dla Joachima Mogiełki prosimy wpisać w odpowiednią rubrykę PIT-u nazwę Fundacji: Fundacja Marka Kamińskiego oraz KRS 0000133671 . W rubryce "Informacje uzupełniające" należy wpisać DLA JOACHIMA MOGIEŁKI
Robert Grabowski
Robert Grabowski

Robert uległ wypadkowi pomagając rodzicom w gospodarstwie rolnym. Stracił prawą rękę, złamał kręgosłup oraz obie nogi. Jego marzenia się zmieniły…
Paweł Dolecki
Paweł Dolecki

Pawełek ma 8 lat, cierpi na rzadką chorobę metaboliczną. Jednym z wielu objawów tej choroby jest uogólniona wiotkość mięśni. Nie potrafi samodzielnie siedzieć, ani nawet utrzymać sztywno główki.
Elżbieta Piotrowska
Elżbieta Piotrowska

Kilka lat temu u p. Elżbiety stwierdzono SM-stwardnienie rozsiane. Ze względu na wysokie koszty leczenia pacjentów z SM, NFZ nie kwalifikuje chorych w tym wieku na leczenie.
Monika Zawadzka
Monika Zawadzka

Monika ma mętnienie rogówki w obu oczkach. Przeszła operacje w Londynie i obecnie potrzebuje pieniędzy na lekarstwa, rehabilitację oraz inne koszty związane z leczeniem.
Katarzyna Ujazdowska
Katarzyna Ujazdowska

Katarzyna choruje na toczeń układowo - rumieniowaty, chorobę autoimmunologiczną, która atakuje wszystkie układy.
Aleksandra Oliwiak
Aleksandra Oliwiak

Mam na imię Ola, od 2007r. w wyniku choroby poruszam się na wózku, zachorowałam na zapalenie rdzenia kręgowego.